Kalevi Piljardikooli on koos oma noorte piljardisportlastega esindatud Spordi- ja Hobimessil!

Kõigest 10-aastane Kalevi Piljardikooli õpilane Illimar Ventsel saavutas piljardi Rahvaliiga 2016 VII-etapil suurepärase 9. koha!
Kõigest 10-aastane Illimar Ventsel saavutas piljardi Rahvaliiga 2016 VII-etapil 9. koha
May 3, 2016
Mari Palumets - Kalevi Piljardikool
Kalevi Piljardikooli pikaajaline õpilane Mario Palumets (18 a.) sai Balti liiga etapil hakkama vägeva trikiga!
October 14, 2016
Spordi- ja Hobimess 2016

6. – 8. mail toimub esmakordselt Spordi- ja Hobimess, kus Baribal Piljardiklubi alal on kohal ka Kalevi Piljardikooli noored piljardisportlased, kelle vastu on messi külastajatel võimalik oma oskusi proovile panna.

Sündmus toimub Tallinnas Tondiraba Jäähallis. Kuni 18-aastastele külastajatele on messi külastus tasuta! Lisainfo: www.sportjahobi.ee.

Kohtume messil!