Sloveenias tehti algust piljardi juunioride Euroopa meistrivõistlustega

Kalevi Piljardikooli õpilane Nikita Smirnov saavutas etapivõidu
August 7, 2020
ALGAS REGISTREERIMINE TASUTA PILJARDILAAGRISSE
August 4, 2021
Eesti juunioride koondis

1.-8. augustini Sloveenias toimuvatel juunioride Euroopa meistrivõistlustel osaleb koguni kuus Eesti noort piljardisportlast. Kõige kogenum Eesti esindaja (osaleb kolmandat korda juunioride EM-il) on Karl Gnadeberg kes juhib hetkel ka kodust OlyBet piljardi meistriliigat. Lisaks Gnadebergile kuuluvad Eesti U17 koondisesse veel ka Illimar Ventsel ja Sander Kont. Viimane saavutas eelmisel aastal täiskasvanute arvestuses pronksmedali rahvusvahelisel piljardi suurturniiril Datel Tallinn Open 2020. Mainitud kolm sportlast osalevad ka U17 meeskondlikus arvestuses.

Samuti osalevad U17 individuaalarvestuses Revo Maimre ja Marten Kont, kes toetavad meeskondlikus arvestuses U19 vanuseklassis osalevat Gert Maimret.

Turniiril mängitakse neljas formaadis (8, 9, 10-palli ning 14.1-formaat) ja samuti toimub võistlus ka meeskondade vahel (meeskonda kuulub 3-5 ühe riigi sportlast).

Fotol vasakult: Sander Kont, Illimar Ventsel, Gert Maimre, Karl Gnadeberg (tagumine rida) ja Revo Maimre ning Marten Kont (esimene rida).